Powrót do: Handel

Wyposaż swój salon w stylowy stolik lub ławę. Podpowiemy gdzie warto ją nabyć


Ława do dużego salonu

Ławy i stoliki to totalne szaleństwo wzorów i kształtów. Tu wybór jest ogromny, choć i to określenie w pełni nie oddaje ilości ofert do jakich mamy obecnie dostęp. Ławy i stoliki okrągłe, prostokątne, kwadratowe czy też o nieregularnych kształtach. Wysokie i zupełnie niskie, stoliki kawowe i ławy na kółkach. Można by rzec – czego dusza zapragnie.

Co wybrać?

Ławy i stoliki stanowią wyposażenie każdego salonu, ale to nie jedyne miejsce, gdzie możemy je spotkać. Przedpokoje, pokoje dzienne, dziecięce i młodzieżowe, ale także goszczą we wnętrzach sklepów, poczekalniach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez odpowiedniego stolika czy ławy. Na rynku dostępne są modele zarówno klasyczne, takie jak Salma 120, Tiffany 110, czy Nemezis 99, ale nie tylko.

Szeroki wybór ofert

Obecnie coraz częściej poszukujemy nowych stylów, kształtów i kolorów. Lubimy otaczać się ładnymi rzeczami, nawet jeśli odbiegają one od kultowych norm. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się ławy i stoliki wykonane w sposób nietuzinkowy, nowoczesny i designerski. Doskonałym przykładem jest tutaj model Zonda 11 czy też TIPS, wykonane z płyty MDF wykończonej białym połyskującym lakierem. Z pewnością dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

Największym atutem ław i stolików kawowych jest ich mobilność. Są to meble stosunkowo niewielki i niezbyt ciężkie, które bardzo łatwo jest przetransportować. Tak więc możemy je później w dowolny sposób przestawiać i zmieniać aranżację wnętrza wedle uznania.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy