Powrót do: Elektronika pojazdowa

Elektryk na urlopie - Dokąd pojechać?


Wprawdzie nie ma ustalonego miejsca wypoczynku elektryków ani elektroników, bo to rzecz gustu i zasobności portfela. Warto jednak poznać nieco stolice europejskie takiej jak chociażby stolica Francji. Paryż, miasto miłości. Stolica Francji położona nad Sekwaną pełna niesamowitej energii i magii. Jest to miasto, które przyciąga wielu ludzi z całego świata. Chyba każda para zakochanych chce kiedyś sobie powiedzieć tak na szczycie wieży Eiffla.

Co warto zobaczyć we Francji

Paryż to również mekka dla osób interesujących się historią. Wiele wspaniałych muzeów, miejsc historycznych sprawia, że można spędzić na zwiedzaniu tego miasta całymi tygodniami, a nie tylko godzinami. Specjaliści uważają, ze nawet, kiedy ktoś nie lubi muzeów, to, kiedy odwiedzi Luwr, to od razu zmieni zdanie. Jakość sztuki na światowym poziomie rzuca na kolana. Już w tym muzeum można spędzić całe dnie, a i tak nie zobaczy się wszystkiego, co ma ono do zaoferowania.

Szybki wyjazd do Francji

Wyjazd do Paryża zazwyczaj kojarzy się ze sporym wydatkiem. Może to i prawda, kiedy sobie uzmysłowimy, że kiedy się będzie chciało odwiedzić wszystkie miejsca warte zobaczenia, to zabraknie pieniędzy na wstęp i czasu na to. Ale trzeba powiedzieć, że tanie wycieczki do Paryża są.

Co ciekawe, można wyjechać za niewielkie pieniądze i jeszcze zobaczyć najważniejsze miejsca i rzeczy. Wiele biur podróży ma w swoich ofertach Paryż. Można zaoszczędzić na takim wyjeździe, korzystając na przykład z ofert typu Last Minute. Niektóre biura podróży, aby obniżyć koszty wyjazdu do stolicy Francji proponują tańszy środek transportu, jakim jest niewątpliwe autokar. Może się jedzie dłużej, ale za to jest taniej.

Co zabrać na wycieczkę?

Generalnie do Paryża nie musimy ze sobą zabierać nic ze sprzętów elektrycznych. (Chyba że jesteśmy Polakami, którzy przyjechali tutaj do pracy, a nie na wakacje.) Jeżeli okaże się, że coś nam potrzeba to ceny sprzętów elektronicznych tutaj nie są wygórowane, więc bez problemu możemy dokonać zakupu. A i ludzie są bardzo pomocni i otwarcie do nas nastawieni.

Tanie noclegi w centrum Wrocławia znajdziesz tutaj: Boogiehostel.com
KOMENTARZE:

Brak komentarzy