Powrót do: Elektronika pojazdowa

Diagnostyka samochodu przed zakupem - Jak powinna wyglądać?


Zakup samochodu jest w większości przypadków wspaniałym dniem zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Jednak w przypadku kupowania samochodu używanego, a takich przecież kupuje się w naszym kraju najwięcej, często dzień ten zamienia się w późniejszy koszmar.

Jak kupić używany samochód?

Wszystko przez to, że zamiast doskonałego samochodu kupuje się prawdziwy rzęch, którym wyjedzie się na ulicę i potem zostajemy z gratem, którym tak naprawdę możemy, co najwyżej pojechać na złomowisko. Oczywiście każdy sprzedający zapewni, że samochód jest w pełni sprawny, ale tak naprawdę to w większości przypadków można to włożyć pomiędzy baki. Jak się, więc nie dać wrobić podczas zakupu samochodu?

Diagnostyka samochodu przed zakupem

To bardzo proste wystarczy zaproponować przegląd samochodu przed jego zakupem. Taka diagnostyka samochodu przed zakupem odpowie na pytania czy faktycznie samochód jest sprawny i czy nie ma w nim jakiś ukrytych wad, które mogą wyjść na przykład przy hamowaniu czy po przejechaniu kilkuset kilometrów. Takiej diagnostyki samochodu przed jego zakupem warto wykonać albo w autoryzowanym serwisie, albo też u zaprzyjaźnionego fachowca. Trzeba przyznać, że już po zaproponowaniu wykonania takiej diagnostyki większość sprzedających, którzy maja coś do ukrycia wycofują się z transakcji.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy