Powrót do: Schneider

Szczególnie polecam te produkty!


Produkty Schneider Electric znalazły szerokie zastosowanie w branży elektrotechnicznej. To produkty, które zostały docenione przez szerokie grono fachowców z branży i z sukcesem pomagają im w codziennej pracy. Produkty od Schneider Electric cechuje otwartość.

TWDLCAA40DRFI tak pierwsza seria - Głównie seria ATS, ale polecam też inne:


Są kompatybilne z wieloma sieciami i różnym oprogramowaniem. Dzięki nim będziesz miał zdalną kontrolę nad systemem pomocy przy różnych działaniach elektrotechnicznych. Idealnym odzwierciedleniem tej tezy jest Tesys. Jest to pierwszy rozrusznik silnikowy, który integruje w sobie wiele funkcji. Umożliwia sterowanie silnikiem jak i zabezpieczeniami. Nadzór nad nimi odbywa się poprzez Internet, co niewątpliwie jest innowacją w tego rodzaju produktach.

LC1D18P7W tym momencie szczególnie polecam:

Kolejną cechą produktów tej firmy jest minimalizacja, która opiera się na znacznej funkcjonalności w niewielkiej przestrzeni. To umożliwia dowolne zastosowanie. Przykładem tej cechy w naszych produktach jest Magelis XBT. Są to najbardziej zwarte na rynku terminale operatorskie, które mają duży, przejrzysty wyświetlacz z przyjaznym interfejsem i różnymi językami do wyboru.

ats22Sprawdź więc tę listę:

Takie produkty to klasa sama w sobie. Polecamy ją każdemu fachowcowi mającemu na co dzień do czynienia z branżą elektrotechniczną. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy