Powrót do: Schneider

Gabloty szklane - rodzaje, ceny, jakość


elementy_szklaneGabloty szklane idealnie nadają się do prezentacji produktów czy trofeów. Posiadając w swojej ofercie drogocenne przedmioty warto wybrać gabloty szklane ze wzmocnionym szkłem, oświetleniem oraz zamkiem, który to będzie uniemożliwiał otworzenie wykradnięcie drogocennej rzeczy.

Szklane gabloty na trofea

Oświetlona gablota ma na celu oczarować czy to zwiedzającego czy klienta. Idealnym zastosowaniem gablot szklanych są sklepy jubilerskie, w  których oferowany są pierścionki pozłacane, zegarki ozdobione brylantami. Wnętrze gablot są wyłożone specjalnym materiałem, który daje duży kontrast w połączeniu z dobrze dobranym oświetleniem wszystkie złote elementy oraz brylanty migoczą przepięknym światłem, które przyciąga wzrok kupujących.

Jak zbudowana jest gablota szklana

Obecnie na naszym rynku jest bardzo dużo profesjonalnych firm zajmujących się produkcją oraz montażem gablot szklanych. Jest bardzo wiele różnego rodzaju gablot z pewnością każdy znajdzie odpowiednie gabloty szklane. Najlepiej sprzedają się gabloty, w których można zamontować oświetlenie. Dobrze zaprojektowana gablota odpowiednia zamaskuje wszystkie łączenia oraz kable doprowadzające prąd. Gama kolorystyczna jest bardzo bogata, kolor wnętrza jak i frontów aluminiowych jest wybierana przez osoby zainteresowane kupnem.

Ile kosztuje gablota szklana

Gabloty szklane bez zewnętrznych profili pozwalają na jeszcze lepsze wyeksponowanie swoich towarów. Koszty podstawowych gablot zaczynają się od 240 zł. Wpływ na większe koszty ma, jakość szkła, wielkość gabloty oraz dodatkowe wyposażenie wnętrza gabloty.


KOMENTARZE:

Brak komentarzy