Powrót do: Handel

Internet bezprzewodowy bez limitu


Internet mobilny to w dzisiejszych czasach nie tylko przywilej ale także pierwsza potrzeba. 

W pracy internet jest obowiązkowy. Dziś to mało ważne gdzie pracujesz dostęp do internetu jest potrzebny niemalże każdemu. Gdy podróżujesz nie obejdziesz się bez bez dobrego internetu, a gdy pracujesz w podróży to nasz internet jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Proste rozwiązania są najlepsze.

U nas możesz wypożyczyć router i korzystać ile chcesz, tak więc do dzieła! 

Możesz używać naszego internetu i być zawsze online. Czy chcesz porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi, kolegami czy masz po prostu pracę do zrobienia - nasz internet jest w sam raz.

Pozostań w kontakcie dzięki Wi-Fi gdziekolwiek zabiorą Cię przygody czy praca. Uzyskaj nieograniczony bezprzewodowy internet wysokiej jakości i łączność w podróży bez skomplikowanych kart SIM lub lokalnych linii telefonicznych. U nas możesz podłączyć się do pięciu urządzeń jednocześnie, od telefonów i tabletów po laptopy, dzięki czemu każdy kto z tobą podróżuje może mieć również dostęp do sieci w tym samym czasie i dowolnym miejscu na świecie!

Internet_bezprzewodowy_bez_limituNasz internet bezprzewodowy bez limitu XOXO Wi-Fi to bezprzewodowy internet, z którego można korzystać w dowolnym miejscu. Jest dzięki najnowszym technologią w pełni zabezpieczony, szyfrowaniem ssl. Bezpieczeństwo korzystania z internetu na pierwszym miejscu. Dzięki naszemu internetowi oszczędzasz też do 95% na roamingu. 

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w miejscu z wifi, ale bez karty sim lub roamingu? To właśnie jest nasze rozwiązanie, dlatego i do tego stworzyliśmy nasze urządzenie router WI-FI abyś mógł korzystać z internetu bez karty sim.

Router pozwala na podłączenie do internetu wielu urządzeń jednocześnie wszędzie tam, gdzie jesteś. Czy w górach, nad morzem, w samolocie, a może na przechadzce w lesie, nasza wysokiej jakości sieć jest bezprzewodowa i łączy cię 24h na dobę ze światem. Router XOXO automatycznie zorganizuje połączenie wszystkich urządzeń na jednym koncie, dzięki czemu możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do internetu do 5 urządzeń.

Sieć Wi-Fi daje Ci swobodę łączenia się z Internetem na Twoich warunkach, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jest niedrogie, niezawodne i proste w użyciu. Możesz z niego korzystać tyle tylko ile chesz. Po odbyciu czasu umowy urządzenie możesz zwrócić albo kupić i korzystać dalej. Zapraszamy!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy