Powrót do: Handel

Lekki wózek spacerowy składany


Spacerówka to często kolejny etap, gdy maluch wyrośnie z głębokiego wózka. Poręczna spacerówka o niewielkiej wadze idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów i dalekich podróży. Kompaktowy wózek bez problemu można zapakować do samochodu osobowego, pociągu, a nawet samolotu.

Na co zwracać uwagę wybierając spacerówkę?

Lekki wózek spacerowy to obowiązkowa pozycja dla aktywnych rodziców, którzy regularnie podróżują ze swoją pociechą i pragną pokazać jej jak najwięcej świata. Lekki i zwinny wózek o stabilnej konstrukcji idealnie sprawdzi się w każdym terenie.

Lekki_wozek_spacerowy_skladanyMożliwość rozłożenia siedziska umożliwi maluchowi odpoczynek i komfortową drzemkę po wielu aktywnościach. Obszerna buda chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, deszczem czy też wiatrem. Wysokiej jakości materiał, przepuszczający powietrze zapobiegnie poceniu nawet w upalne dni.

Wózek TFK DOT 2 to doskonała propozycja lekkiego modelu, który sprawdzi się w każdym terenie. Możliwość blokady przednich kół gwarantuje wygodną jazdę nawet po grząskim podłożu.

Bardzo ważne jest bezpieczeństwo podczas podróży, dlatego warto wybierać model z pięciopunktowymi pasami. Dzięki odpowiedniej regulacji długość szelek można optymalnie dopasować do wzrostu malucha. Zamontowany pod siedziskiem kosz umożliwia wygodne przechowywanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków. 

Wózek spacerowy składany to doskonały pomysł na prezent dla maluszka, który z pewnością posłuży mu przez bardzo długi okres czasu. 

Jakie akcesoria do wózka sprawdzą się podczas podróży?

Planując rodzinny wyjazd warto zadbać o odpowiednie detale dla wózka spacerowego. Podczas pieszych wędrówek i długich spacerów obowiązkowym dodatkiem jest moskitiera, która chroni przed owadami, uchwyt na kubek, gdzie można umieścić butelkę maluszka bądź kubek termiczny rodziców a także folia przeciwdeszczowa, na wypadek załamania pogody. 

Zdejmowany pałąk w wózku spacerowym umożliwi maluszkowi sprawne wsiadanie i wysiadanie. Doskonałym dodatkiem w wózku spacerowym jest system antykradzieżowy, który stanowi świetne zabezpieczenie na czas podróży publicznymi środkami komunikacji.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy