Powrót do: Handel

Praktyczna suszarka do butelek i smoczków


Kompletowanie wyprawki dla dziecka to nie lada wyzwanie. Masz już odpowiednią butelkę i smoczek dla Twojego maluszka, ale zastanawiasz się, jaka suszarka będzie najlepsza? Ociekacz marki Nanobébé został zaprojektowany tak, aby wysuszyć akcesoria do karmienia oraz smoczki w szybki i higieniczny sposób. Dodatkowo wyróżnia go nowoczesny i praktyczny design.

Czym charakteryzuje się ociekacz do butelek marki Nanobébé?

Ociekacz posiada praktyczne widełki w dwóch wysokościach, które pozwalają na wysuszenie potrzebnych akcesoriów o różnych rozmiarach. Widełki są wyjmowane, dzięki czemu możesz je układać w dowolnej konfiguracji i dostosować do własnych potrzeb.

Suszarka posiada również wyjmowaną tackę ociekową zbierającą nadmiar wody, co pozwala zachować lepszą higienę w trakcie suszenia. Zaawansowany system odpowietrzania oraz antypoślizgowa, silikonowa obwódka to kolejne cechy, o których należy wspomnieć. Dodatkowo ociekacz posiada wyjmowane elementy, przez co łatwo go utrzymać w czystości. Można go wszędzie schować, gdyż jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, gdyż jego podstawa ma zaledwie 2 cm wysokości.

Ociekacz jest uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju butelek i smoczków. Świetnie sprawdzi się również do suszenia elementów od laktatora oraz pojemników na mleko. W skład ociekacza marki Nanobébé wchodzą: górna taca z otworami na widełki, tacka ociekowa oraz po 4 sztuki małych i dużych widełek.

Czy suszarka do butelek i smoczków jest niezbędna?

Tak, jeśli zależy Ci na zdrowiu Twojego dziecka. Wielu rodziców przykłada ogromną uwagę do prawidłowego mycia butelek i smoczków, zapominając, że suszenie jest również istotne. Co więcej, niewłaściwe suszenie butelek czy też innych akcesoriów może być przyczyną dolegliwości układu trawiennego u dzieci poprzez przenoszenie bakterii i włókien z ręczników papierowych czy ścierek.

Suszarka marki Nanobébé pozwala na szybkie i higieniczne suszenie. Dodatkowo ociekacz idealnie sprawdzi się w podróży, dzięki czemu nawet będąc daleko od domu będziemy mieć pewność, że akcesoria naszych pociech będą wolne od szkodliwych bakterii. Suszarka do butelek i smoczków jest więc właściwym wyborem.

Zobacz produkt na: https://www.nanobebe.pl/product,suszarka-do-butelek-i-smoczkow,18634
KOMENTARZE:

Brak komentarzy