Powrót do: Handel

Łóżeczka dziecięce prosto od producenta


Dziecięcy pokoik powinien być nie tylko przestronny i kolorowy, ale przede wszystkim praktyczny i bezpieczny. Maluch w swoim pokoju spędza większość czasu przez pierwszy rok życia, dlatego do urządzania tego pomieszczenia warto podejść z dużą dokładnością.

Jak wybrać łóżeczko dziecięce idealne?

Obecnie na rynku dostępne są łóżeczka dziecięce w różnorodnych rozmiarach, kształtach i kolorach, dzięki czemu przyszli rodzice mogą wybrać model idealny dla swoich  potrzeb. Ważne, aby łóżeczko wykonane było z naturalnych materiałów, na przykład drewna.  Każdy renomowany producent łóżek dla dzieci stawia na bezpieczeństwo swoich produktów i do impregnacji mebli używa jedynie nietoksyczne produkty.

Doskonale gdy łóżeczko jest funkcjonalne i rośnie razem z dzieckiem. Takie modele posiadają najczęściej wyjmowane barierki aby umożliwić starszym pociechom samodzielne wychodzenie i wchodzenie, bądź zdejmowany bok, dzięki czemu tradycyjne łóżeczko niemowlęce można przekształcić w model dla starszego dziecka. 

Meble niezbędne w pokoju dziecięcym

Dla komfortu rodziców i większego bezpieczeństwa dziecka warto zainwestować w przewijak, który ułatwi wykonywanie wszelkich czynności pielęgnacyjnych. Do wyboru są różne modele, na przykład nakładki na łóżeczko bądź wersje wolnostojące, które dodatkowo posiadają również praktyczne półeczki i szuflady, gdzie można przechowywać wszelkie niezbędne akcesoria.

Warto stawiać także na pojemne komody i szafy, które pomieszczą ubranka, pościel i pierwsze zabawki malucha. Najlepszym wyborem są zestawy składające się z łóżeczka, komody i szafy, które utrzymane są w jednolitym stylu. 

Dodatkowe akcesoria dla dzieci

Akcesoria, które pełnią także role dekoracji idealnie sprawdzą się w pokoju malucha. Aby pomieszczenie stało się przytulniejsze dobrym wyborem będą między innymi kosze na zabawki, maty, dywany oraz wygodny fotel, w którym można swobodnie nakarmić niemowlę o każdej porze dnia i nocy.

Kolorowa mata utrzymana w kontrastowej kolorystyce przykuje uwagę kilkumiesięcznego dziecka i zachęci do większej aktywności w ciągu dnia. Świetnie gdy wykonana jest z wodoodpornego materiału.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy