Powrót do: Handel

Kombajny kosmetyczne i ich możliwości


W dobie szybkiego rozwoju i postępu technologicznego także branża kosmetyczna doświadcza szybkiego skoku i rozwoju dostępnych urządzeń. Wyposażenie salonu we wszystkie niezbędne sprzęty jest często trudne, głównie ze względu na ograniczenia w dostępnej powierzchni. Rozwiązaniem tego problemu mogą być kombajny medyczne, które są wielofunkcyjnymi urządzeniami łączącymi w sobie funkcje kilku urządzeń kosmetycznych, dzięki czemu zajmują mniej miejsca oraz koszt ich zakupu jest niższy.

Jakie funkcje może posiadać kombajn kosmetyczny?

Kombajn kosmetyczny może być wyposażony nawet w kilkanaście różnorodnych funkcji. Są pośród nich m.in. analizer skóry, zabiegi ultradźwiękowe, mezoterapia bezigłowa, dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa, peeling kawitacyjny oraz wiele innych.

Kombajny kosmetyczne wyposażone są w technologie, które umożliwiają wykonanie zabiegów związanych z odmładzaniem, usuwaniem cellulitu oraz niedoskonałości skory, zmniejszaniem efektów starzenia czy odchudzaniem.

Kombajn medyczny nie jest tani, ale dzięki wszechstronności i dużej ilości dostępnych opcji poniesione koszty mogą się bardzo szybko zwrócić. To wszechstronne urządzenie jest znakomitym rozwiązaniem szczególnie do małych salonów, gdzie jest problem z dostępnością przestrzeni. Kombajny kosmetyczne sprawdzą się też oczywiście w dużych salonach. Tak naprawdę nie ma ograniczenia co do ich stosowania.

Mikrodermabrazja diamentowa jako jedna z opcji stosowanych w kombajnie.

Jak już wspomniano kombajny wielofunkcyje mogą być wyposażone w wiele różnorodnych funkcji. Jedną z nich jest mikrodermabrazja diamentowo. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, które doskonale oczyszcza skórę.

Sprzęt kosmetyczny wyposażony w mikrodermabrazję stanowi doskonałą alternatywę dla złuszczania laserowego oraz peelingów z użyciem np. kwasów. Dzięki mikrodermabrazji skora staje się bardziej elastyczna, promienna i gładsza.

Urządzenia wielofunkcyjne mogą być również wyposażone w ultradźwięki. Ultradźwięki służą głównie do oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, tłuszczu oraz martwego naskórka. Sprzęt wyposażony w ultradźwięki daje efekt redukcji zmarszczek oraz tkanki tłuszczowej czy umożliwia lepsze wchłanianie składników aktywnych i odżywczych.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy