Powrót do: Handel

Laserowe zamykanie naczynek - jaki sprzęt wybrać


Małe czerwone naczynka, nazywane też "pajączkami" są coraz częściej estetycznym problemem nie tylko osób starczych, ale dotykają już nastolatki, a czasem nawet dzieci. Są to małe czerwone punkciki, występujące zazwyczaj na nosie, policzkach czy brodzie. Czasem przybierają też formę rozchodzących się cieniutkich czerwonych linii, niczym pajęczynka.

Przyczynami pękających naczynek są m.in.:

- predyspozycje genetyczne

- zaburzenia hormonalne, w tym przyjmowanie hormonalnej antykoncepcji

- nadciśnienie tętnicze

- alergie oraz inne choroby skóry

- słaba elastyczność ścian naczynek

oraz, tu pewne zaskoczenie - problemy ze strony układu pokarmowego.

Niestety, mimo stosowania odpowiedniej pielęgnacji skóry, zazwyczaj nie mamy wpływu na powstawanie naczynek.

Laserowe zamykanie naczynek skutecznym sposobem walki z problemem

Warto zawalczyć z pękającymi naczynkami. Zostawione same sobie mogą pękać dalej, tworząc nieestetyczną sieć czerwonych "pajączków". Kremy, wbrew zapewnieniom producentów na niewiele się zdadzą, gdyż nie są w stanie cofnąć całego procesu, mogą jedynie wspomóc zapobieganie powstawaniu następnym. Jedyną skuteczną metodą jest laseroterapia. 

Laserowe zamykanie naczynek jest bardzo powszechne. Niewątpliwie wpływ na taki stan rzeczy ma fakt, że jest to całkowicie bezpieczny zabieg, stosunkowo bezbolesny. Warto korzystać z profesjonalnych gabinetów, zachowujących najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa np. laserowe zamykanie naczynek w Krakowie.

Efekty po laseroterapii są widoczne natychmiast po zabiegu.

Jak zapobiegać pękaniu naczynek?

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jedną z podstawowych zasad osób dbających o cerę jest używanie kremów z filtrami przeciwsłonecznymi przez cały rok. Warto też wybierać produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry podatnej na naczynka. W codziennej diecie nie powinno zabraknąć witamin: C, K, E, PP oraz cynku, selenu i miedzi.

Umiarkowane korzystanie z sauny, a także ograniczenie używek takich jak: tytoń, alkohol oraz nadmiar kawy, także pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji. Mimo dbania o cerę pękło naczynko? Nie przejmuj się, szybko umów się na laserowe zamykanie naczynek (https://leaclinic.pl/zamykanie-naczynek-krakow/) i dalej ciesz się piękną cerą.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy