Powrót do: Odzież robocza i BHP

Szafy aktowe metalowe kto powienien kupić


Niezbędnym uzupełnieniem każdego biura, w którym przechowywane są ważne dokumenty czy też gotówka, są małe sejfy bądź metalowe szafy aktowe. Dbałość i bezpieczeństwo o aktywa firmy oraz wartości niematerialnych i prawnych to podstawa jej funkcjonowania, dlatego z myślą o tym, na rynku są dostępne są elementy umeblowania, które wpasują się w charakter pomieszczenia oraz stworzą bezpieczną alternatywę dla szaf otwartych.

Metalowe sejfy biurowe - dlaczego warto?

Metalowy sejf do biura to gwarancja bezpieczeństwa najważniejszych aktywów w firmie: zarówno gotówki jak i innych środków trwałych, wartości niematerialnych oraz prawnych. Mały format mebla pozwala na umiejscowienie go w dowolnym miejscu, a dodatkowa możliwość przykręcenia do podłoża gwarantuje, że sejf będzie trudno dostępny również przy ewentualnych sytuacjach awaryjnych, związanych, np. z włamaniem.

Metalowy sejf zabezpieczony jest najwyższej jakości zamkiem dostępnym w wersji na klucz lub w wersji elektronicznej. Każdy sejf posiada ponadto certyfikat bezpieczeństwa, który gwarantuje nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, ale również przed czynnikami losowymi, np. włamaniem czy zalaniem (w zależności od dostępnej wersji). Na rynku istnieje szereg różnych sejfów w wersjach standardowych jak i niestandardowych, dostosowanych do potrzeb klienta.

Szafy aktowe metalowe - co warto wiedzieć?

Metalowe szafy na akta występują w różnych konfiguracjach. Mogą to być szafy:

- zamykane, w których występują standardowe drzwi,
- zaciągane, w których występuje roleta.

Metalowe szafy występują w wielu rozmiarach oraz kolorach. Ponadto mogą występować w różnych wersjach: standardowe, o podwyższonym stopniu zabezpieczenia, czy też względnie szafy z zabezpieczeniem przeciw ogniowym. Szafy tworzone są z myślą o uzupełnieniu umeblowania w biurach, doskonale wpisując się zarówno w standardy oraz aranżację jak i spełniające normy bezpieczeństwa.

Szafy aktowe metalowe znajdują uniwersalne zastosowanie do różnego rodzaju archiwizowania danych. Mogą występować w wersjach półkowych z dowolną regulacją, szuflad czy półek wysuwanych. Szafy polecane są do biur, urzędów, kancelarii czy też archiwów.

Tego typu meble znajdziesz na: https://szafymetalowe.pl/100-szafy-aktowe-i-sejfy-male
KOMENTARZE:

Brak komentarzy