Powrót do: Materiały budowlane

Projekt Eco 22 dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej


O tym jak trudno czasem zagospodarować niewielką działkę przekonało się już wielu inwestorów, a także zwykłych ludzi z dużą, często wielopokoleniową rodziną. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji są domy w zabudowie bliźniaczej. Umożliwiają one bowiem optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dla tego typu osób przewidziany jest dom Eco 22. Projekt ten łączy w sobie kompaktową bryłę, piękny design i funkcjonalne wnętrze.

zabudowa bliźniacza

Projekt domu Eco 22 - Co kryje wnętrze?

Dom Eco 22 to budynek piętrowy, jak wspomniano wcześniej w zabudowie bliźniaczej, jednorodzinnej, dwulokalowej. Dół domu to przede wszystkim duży salon połączony z przestronnym aneksem kuchennym, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdej pani domu. Centralną część salonu stanowi kominek, który nadaje wnętrzu ciepły i przytulny wygląd.

Dodatkowo na parterze domu Eco 22 znajduje się oczywiście łazienka oraz kotłownia i przejście do garażu. W bryłę budynku wkomponowano bowiem także jednostanowiskowy garaż. Piętro domu Eco 22 to cztery sypialnie, mniej więcej jednakowej wielkości oraz duża łazienka. Jak widać dom ten z powodzeniem może służyć czteroosobowej, jak i większej rodzinie. Z całą pewnością nikomu nie będzie w nim ciasno.

Czemu warto wybrać ten dom?

Dom Eco 22 posiada prostą i zwartą bryłę, dzięki czemu jest tani w budowie oraz energooszczędny. Prostota nie odejmuje mu jednak uroku, projekt jest elegancki, a jednocześnie przytulny. Doskonale wkomponuje się w krajobraz, niezależnie od otoczenia.

Do budowy domu wykorzystane zostaną materiały najwyższej jakości, dzięki czemu Eco 22 jest konstrukcją trwałą i niezawodną, która posłuży mieszkańcom na lata. Klasyczne połączenie ciemnej dachówki i jasnej elewacji, dodatkowo ozdobionej motywami drewnianymi przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasyki, jak i bardziej nowoczesnych rozwiązań. Stanowi idealny projekt zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów, którzy chcą zabudować małą działkę w sposób najbardziej optymalny.

Zobacz projekt domu Eco 22: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-22-jb35/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy